Żłobek Guziczek Jasło – Kadra

Ilona

zlobek-jaslo-ilona

O mnie

Jestem opiekunką dziecięcą dysponującą ogromną wiedzą praktyczną, posiadającą duże doświadczenie w opiece nad dziećmi. W swojej pracy staram się wykorzystać potencjał drzemiący w każdym dziecku, tak aby czas spędzony razem nie tylko przebiegał w radosnej atmosferze ale również był pełen kreatywnych pomysłów. Pracę wykonuje z największym oddaniem, ciepłem i uśmiechem co tworzy dzieciom drugi dom. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci w wieku przedszkolnym. Najważniejszy dla mnie jest uśmiech dziecka.

Nina

zlobek-jaslo-nina-roman

O mnie

Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale filologicznym. Ukończyłam również terapię zajęciową na Medycznym Studium Terapii Zajęciowej w Będzinie. Zrobiłam kurs języka migowego I stopnia oraz kurs na opiekuna dziennego. Pracę związaną z dziećmi rozpoczęłam od zatrudnienia jako opiekunka dziecięca. Następnie byłam opiekunem dziennym, aż po aktywność jako opiekun w żłobku. W pracy na pierwszym miejscu stawiam indywidualne podejście do dziecka i skupienie się na jego potrzebach. Uczę i przekazuję umiejętności poprzez zabawę, co jest najlepszą metodą zajęć z dziećmi do lat trzech. Podczas tej działalności dbam o socjalizację dziecka oraz prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny. Realizuję zadania opiekuńczo-wychowawcze zgodnie z wytycznymi i własnym zdroworozsądkowym podejściem do tematu. Dobro podopiecznych jest dla mnie najważniejszą wartością. Praca z najmłodszymi dziećmi od zawsze była moją pasją, którą z sukcesem wcieliłam w życie.

Weronika

weronika

O mnie

Jestem studentką II roku pedagogiki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Doświadczenie w pracy z dzieci zdobywałam już po skończeniu liceum jako opiekunka w żłobku. Obecnie prowadzę zajęcia z języka angielskiego i bajko-terapii. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z Maluszkami zyskując ich sympatie i zaufanie. Staram się aby dzieci dobrze czuły się w moim towarzystwie, jednocześnie ucząc się i bawiąc. Swoje umiejętności i wiedzę poszerzam na kursach i szkoleniach. Praca z dziećmi to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Najważniejsze dla mnie jest szczęście, bezpieczeństwo i uśmiech dziecka.