NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK GUZICZEK

Żłobek Guziczek

Niepubliczny Żłobek Guziczek.

Żłobek „Guziczek” mieści się na Osiedlu Słoneczna Kotlina w Jaśle i jest już naszą kolejną placówką opieki nad dziećmi – od 2015 roku w Krośnie z powodzeniem istnieje przedszkole “Guziczek”. Nasza lokalizacja oraz duży parking ułatwia rodzicom dojazd oraz wygodne odprowadzanie żłobkowiczów. Aktualnie w żłobku funkcjonuje jedna grupa “Guziczki”. Dzieci mają do dyspozycji przytulne sale, wypełnione kolorowymi zabawkami, książeczkami oraz pomocami wykonanymi przez opiekunki. Nad ich bezpieczeństwem czuwają żłobkowe „ciocie”, których najważniejszym celem jest zapewnienie maluchom bezpieczeństwa, towarzyszenie w odkrywaniu świata oraz nauka czynności dnia codziennego.

Co oferujemy?

Posiłki

Naszym żłobkowiczom zapewniamy zdrowe i smaczne posiłki dostarczane przez sprawdzony catering. Zachęcamy dzieci do samodzielnego jedzenia oraz próbowania nowych dań, tak by odkrywały bogactwo smaków.

Opieka

Zapewniamy profesjonalną opiekę, w tym logopedy, fizjoterapeuty, psychologa, familiologa i pedagoga rodziny. Każde dziecko to indywidualna osoba, dlatego też do każdego mamy indywidualne podejście. Czerpiemy z różnych metod pracy z dziećmi, między innymi z metody Montessori, Pozytywnej Dyscypliny, Rodzicielstwa Bliskości, Integracji Sensorycznej, Porozumienia bez Przemocy oraz metody Opowieści Ruchowej Thulina.

Opłaty

Opłata miesięczna za pobyt dziecka w żłobku w godzinach 6.30-16.30, wynosi 250zł.